Tue07292014

Last updateSun, 18 May 2014 12pm

Ajet iz Kur'ana

" 26:17:Pošalji s nama sinove Israilove!" "
Back You are here: Home

Articles

Otvorena autobuska linija Norveška - Bosna i Hercegovina

Biss tours je otvorila autobusku liniju Norveška - Bosna i Hercegovine. Autobusi idu svakog utorka a od mjeseca juna 2010 i svakog petka.  

Za rezervaciju i kupovinu karata možete kontaktirati sljedeće brojeve: 22375004 i 92241877.

Raspored vožnje kao i tarife su sljedeće:

 

 

 

 

OSLO

08:00

Ispred hotela OPERA (iza željezničke stanice)

MOSS

09:00

Ispred benzinske pumpe  Statöil (Storebaug)

SARPSBORG

09:40

Ispred McDonald'sa Toys-Ros ili Experta

HALDEN

10:05

Shell pumpa Rema-Expert

HAPY PRIESE

10:45

Benzinska pumpa Statoil -Između Strömstada i Tanu-Shede

UDDEVALLA

11:50

Torp shoping centar – parking između pumpe i gradskog stajališta

GOTEBORG

13:30

Autobusna stanica

KUNGSBACKA

13:45

Shellova pumpa

VARBERG

14:10

Rasta  McDonald's

FALKENBERG

14:30

McDonald's

HALMSTADT

15:00

Euro stop

ANGELHOLM

15:30

McDonald's

HELSINGBORG

16:00

Shellova pumpa Atekula

LANDSKRONA

16:15

Trgovački centar OB

MALMÖ

18:00

Autobusna stanica peron 5A

B. LUKA

 

Autobusna stanica

PRIJEDOR

 

Autobusna stanica

S.MOST

 

Autobusna stanica

KLJUČ

 

Autobusna stanica

M. GRAD

 

Petlja na ulazu u grad

JAJCE

 

Autobusna stanica

D.VAKUF

 

Benzinska pupa Energopetrol

TRAVNIK

 

Kalibunar na Benzinskoj pumpi

VITEZ

 

Petlja na ulazu u grad

GRAČANICA

 

Benzinska pumpa SAKS

LUKAVAC

 

Benzinska pumpa

TUZLA

 

Autobusna stanica

DOBOJ

 

Autobusna stanica

MAGLAJ

 

Autobusna stanica

ŽEPČE

 

Autobusna stanica

ZENICA

 

Autobusna stanica

KAKANJ

 

Autobusna stanica

VOSOKO

 

Petlja na ulazu u grad

SARAJEVO

 

Autobusna stanica

 

 

 

CIJENA VOZNE KATRE 

SEK / NOK

 

 

Jedan smjer

One way

Povratna

Round trip

Jedan smjer

One way

Povratna

Round trip

Jedan smjer

One way

Povratna

Round trip

Jedan smjer

One way

Povratna

Round trip

N

OSLO

MOSS

STRAPSBURG

HALDEN

1340,00

1142,50 (NOK)

1877,00 /

1600,00 (NOK)

1360,00

1159,00 (NOK)

1904,00

1623,00 (NOK)

1377,00

1173,00 (NOK)

1928,00

1643,00 (NOK)

1407,00

1200,00 (NOK)

1971,00

1680,00 (NOK)

S

HAPY PRISE

UDEVALA

1285,00

1800,00

1305,00

1827,00

1322,00

1851,00

1352,00

1894,00

GOTEBORG

KUNGSBACKA

1233,00

1727,00

1256,00

1760,00

1285,00

1798,00

1337,00

1872,00

FELKENBERG

HALMSTADT

1204,00

1686,00

1233,00

1727,00

1256,00

1760,00

1309,00

1831,00

ANGELHOLM

HELSINBORG

LANDSKRONA

MALMO

1152,00

1613,00

1180,00

1653,00

1204,00

1686,00

1256,00

1760,00

Stajalište /

Station

BANJA LUKA

DERVENTA

PRNJAVOR

PRIJEDOR

S. MOST

KLJUČ

M.GRAD

JAJCE

D.VAKUF

TRAVNIK

VITEZ

DOBOJ

MAGLAJ

ŽEPČE

ZENICA

JELAH

GRAČANICA

LUKAVAC

TUZLA

KAKANJ

VISOKO

SARAJEVO

BiH

 

NAPOMENA: Cijene su iskazane u SEK-ovima. Za mjesta polaska iz Norveške cijene su iskazane i u NOK. 

 

 

 

 

CIJENA VOZNE KATRTE / Price of ticket

SEK / NOK

 

 

 

 

jedan smjer

one way

povratna

round trip

 

jedan smjer

one way

povratna

round trip

 

S

OSLO

MOSS

STRAPSBURG

HALDEN

1413,00

297,50

1978,00

416,50

 

1465,00

308,50

2052,00

432,00

 

HAPY PRISE

UDEVALA

1361,00

386,50

1905,00

401,00

 

1413,00

297,50

1978,00

416,50

 

GOTEBORG

KUNGSBACKA

1309,00

275,50

1831,00

385,50

 

1361,00

286,50

1905,00

401,00

 

FELKENBERG

HALMSTADT

1256,00

264,50

1760,00

370,50

 

1309,00

275,50

1831,00

385,50

 

ANGELHOLM

HELSINBORG

LANDSKRONA

MALMO

1204,00

253,50

1686,00

355,00

 

1256,00

264,50

1760,00

370,50

 

Stajalište /

Station

JELAH

MAGLAJ

ŽEPČE

ZENICA

KAKANJ

VISOKO

SARAJEVO

 

 

 

BiH

 

 

 

                       

 

■ CIJENE su iskazane u nacionalnoj valuti (konvertabilna marka) i usklađuju se prema zvaničnom kursu u odnosu na SEK(švedsku krunu) = 1: 4,77

■ VALJANOST IZDATE VOZNE KARTE

- vozna karta  može se prodati do 30 dana unaprijed

- povratna karta vrijedi 180 dana od dana prvog putovanja

■ POPUST:

- za djecu do 11 godine iznosi  50 %

- penzioneri i studenti (BiH i Švdski) 10% - na povratne karte

■ PRTLJAGA:

- 1,00 EUR za svaku torbu

- za dvije torbe plaća se samo prtljažna karta (svaka sledeća torba plaća se cca. 200,00 SEK

 

Kontakti

       
user-home Phone2 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. mapmaker

Det Islamske fellesskap
Bosnia og Hercegovina

Fougnersvei 2A,
N -0571 OSLO Norway

    ++47 22 37 50 04    
    ++47 22 37 50 05    

    This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

         Lokacija